NET Akademi

NET Akademi Hakkında

NET Akademi Hakkında

NET Akademi, Finlandiya'nın eşsiz eğitim sistemini ve kültürünü dünyaya tanıtmayı amaçlayan yenilikçi ve vizyoner bir eğitim danışmanlık kurumudur. Türkiye'den ve dünyanın dört bir yanından öğrencilere, Finlandiya eğitimi ve yaşam tarzını deneyimleme fırsatı sunarak, akademik ve sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Kurumumuz, öğrencilere ve eğitimcilere yalnızca bilgi ve beceri kazandırmakla kalmayıp, aynı zamanda kültürel ve evrensel farkındalık geliştirmelerine olanak tanıyan benzersiz programlar sunar.

NET Akademi'nin temelinde, Finlandiya'nın dünya çapında tanınan eğitim yaklaşımını benimseyen ve bu modeli uluslararası öğrencilere aktarmayı hedefleyen bir vizyon yatar. Bu doğrultuda, eğitim ve kariyer danışmanlığı, öğretmen eğitimleri, öğrenci kampları, Finlandiya standartlarında CV eğitimleri gibi çeşitli programlar düzenleyerek öğrencilerin Finlandiya'da eğitim ve iş başvurularında başarılı olmalarını sağlamak için gereken araçları ve bilgileri sunuyoruz.

Kurumumuz, kişisel ve profesyonel gelişimlere katkıda bulunurken, aynı zamanda dünyanın farklı kültürlerine saygı duyan, açık fikirli, ileri görüşlü bireyler olarak yetişmelerine olanak tanır.

NET Akademi olarak misyonumuz, öğrencilere hayatları boyunca taşıyacakları akademik donanım, sosyal ve kültürel gelişim, global beceriler ve sınırları aşan bir öğrenme ve keşif deneyimi kazandırmaktır.